TSH Lasopleidingen verzorgt voor langdurige werklozen reintegratietrajecten om hen op te leiden tot lasser. Het vak van lasser is uitermate geschikt om in korte tijd het niveau van een gediplomeerde en gecertificeerde vakman te bereiken. Met de behaalde papieren kan werk worden gegarandeerd en is er geen sprake van een draaideur-effect van weer werkloos worden. In overleg met TSH Lasopleidingen kan een baangarantie worden aangeboden.
Personen die lange tijd uit het arbeidsproces zijn geraakt, in een zo kort mogelijke tijd op te leiden en te begeleiden. Door de opleiding zullen zij voor de arbeidsmarkt interessanter zijn.
In overleg met het re-integratiebureau worden relevante criteria op een rijtje gezet. De potentiële cursist zal eerst kostenloos worden getest op eventuele geschiktheid.
12 weken (max. 3 dagen per week).
Op aanvraag.
In overleg met de betrokken mensen worden de lasprocessen bepaald. Maar als standaardpakket wordt aangeboden:
Wij verwerken uw gegevens volgens onze privacyverklaring.