Werken en Leren pijpfittechniek

Wil jij werken en leren in de pijpfittechniek? TSH Vakopleidingen biedt verschillende BBL-trajecten aan. Hierbij ga je vier dagen aan het werk en één dag naar school. Je opleidingskosten worden door ons vergoed, je ontvangt salaris, goed gereedschap en ga je aan de slag bij één van onze partners. Na het behalen van je diploma heb je hierdoor direct uitzicht op een vaste baan.

Werken en leren in de pijpfittechniek

Als pijpfitter ga je aan de slag in de industrie, de ondergrondse leidingbouw, scheepsbouw of constructie en apparatenbouw. Na de opleiding ben je  in staat om geheel zelfstandig leidingdelen in te meten en te vervaardigen binnen de gestelde tijd en kwaliteitsnormen. Deze opleiding is in samenwerking met diverse leidingbouwers voor startende of niet geschoolde pijpfitters ontwikkeld. De opleiding is de volgen in de Botlek (Rotterdam) en in Emmen. Vragen of meer weten over dit BBL-traject? Neem gerust contact met ons op voor een kennismakingsgesprek.

Ik wil graag een kennismakingsgesprek

  • Geen studiekosten
  • Baangarantie
  • Training in eigen praktijkopleidingscentra
  • Goed CAO loon

Salaris vanaf de eerste lesdag!

Een Werken & Leren traject richting pijpfitten (BBL 2 CREBOo) start met een vier weken durende opleiding in ons praktijkopleidingen centrum. Deze periode is bedoeld om je al enige relevante vaardigheden mee te geven zodat je in het bedrijf direct als leerling-fitter ingezet kan worden. Tijdens deze opleiding krijg je vanaf de eerste dag salaris!

 

 

Je leert Isometrisch tekeninglezen en vervaardigen

  • Constructie tekeninglezen
  • Afkortlengten bepalen, maken van driehoekberekeningen
  • Kennis van appendages, pijpmateriaal, flenzen, pakkingen, stud-bolts, schedules en druktrappen
  • Basiskennis lassen ten behoeve van hechten
  • Inmeten van leidingen en componenten
  • Kappen van buis, chargenummers overslaan, bevellen, lasnaad voorbereiden
  • Stellen van flenzen, bochten en andere buiscomponenten
  • Werken aan kwaliteit waarbij gefocust wordt op de gewenste afmetingen, haaksheid, evenwijdigheid, stompe montage van flenzen, high-low en algemene verzorging
  • Segmentbocht en branches tekenen en vervaardigen, koud buigen
  • Werken met de lasmethodebeschrijving
  • Basiskennis en vaardigheden metaal, kwaliteit en materialen
  • Arbo, veiligheid & milieu
  • Nederlands, rekenen en loopbaanburgerschap
Lees meer
Opleiding Pijpfitting

Botlek en Emmen

Onze werken en leren trajecten binnen de pijpfitting worden gegeven in de Botlek (rotterdam en Emmen). Check hieronder de startdata:
Botlek: maart 2022 | September 2022
Emmen: Oktober 2022

Lees meer

Starten

Is deze opleiding iets voor jou? In maart en september starten wij in de Botlek. In oktober gaat de opleiding in Emmen van start. Je dient minimaal te beschikken over VMBO werk- en denkniveau en de Nederlandse taal machtig te zijn. Deelnemen? Kom langs voor een kennismakingsgesprek.

Lees meer

Werken en leren bij TSH

Wil je hier meer over weten? Meld je aan voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek! Bekijk hieronder andere BBl-trajecten in een andere sectoren die door ons gegeven worden.

Werken en leren

Lees meer

Elektrotechniek

Lees meer

W-installatietechniek

Lees meer

Metaalbewerking

Lees meer

Overtuigd?
Neem contact op

voor een kennismakingsgesprek!

Meer informatie over Werken en Leren pijpfittechniek

Wij verwerken uw gegevens volgens onze privacyverklaring.

Neem
contact op

0591 - 66 93 99

Nieuws

29 december 2022

€ 1000,- SUBSIDIE MET HET STAP-BUDGET

Vanaf 2 mei kun je tot €1000,- STAP-Budget subsidie ontvangen voor het volgen van een opleiding of cursus naar keuze bij TSH Vakopleidingen.

Lees meer
Open Dag Wij Techniek - TSH Vakopleidingen

Nieuws

8 februari 2023

Open Dag Wij Techniek – 9 maart

Als VMBO of MBO student is het soms erg lastig om een vervolgopleiding te kiezen. Kies ik voor verzorging? Past ICT...

Lees meer

Nieuws

10 april 2021

Welke opleiding past het beste bij mij?

Bij TSH Vakopleidingen zijn veel opleidingen mogelijk in de Elektro en Installatietechniek , Lastechniek en Pijpfitten.

Lees meer
Meer nieuws

Onze referenties