
Nieuws
17 december 2024Cursus kalender
Zie hier al onze cursussen voor volgend jaar!
Er is veel ophef ontstaan over de eisen vanuit de European Corporation for Accreditation via document EA-2/17-M, waarin vermeld staat, dat in de wet (ministerie SZW) is vastgelegd dat na 17 april jl. de persoonscertificaten conform ISO 17024 moeten worden uitgegeven. Hieronder vallen o.m. het certificeren van lasserskwalificaties die worden gebruikt binnen de PED 2014/68/EU en het WBDA.
De veranderingen zijn:
Voor lasserskwalificaties die reeds door een ISO 17024 geaccrediteerde instelling zijn uitgegeven verandert er niets.
TSH kwalificeert conform de ISO 17024 en wil bedrijven en lassers helpen/ adviseren hoe om te gaan met bovenstaande veranderingen.
TSH zal hierbij kritisch kijken wat de diverse normen voorschrijven, wat de werkzaamheden van de lasser zijn en wat de mogelijkheden voor de bedrijven/lassers zijn.
TSH zal dit advies kosteloos verstrekken. Dit om te voorkomen dat er misbruik van deze verandering wordt gemaakt en men bedrijven/ lassers onnodig op kosten jaagt.
Voor meer informatie over bovenstaande kunt u contact opnemen met Ben Moorman via 06-52648626
Terug naar nieuwsZie hier al onze cursussen voor volgend jaar!
Lassen is het mooiste vak ter wereld! Om te laten zien en te ervaren hoe mooi ons beroep is, organiseren wij...
Bij TSH Vakopleidingen zijn veel opleidingen mogelijk in de Elektro en Installatietechniek , Lastechniek en Pijpfitten.